typex.info

OPINIE

Foliarze idą na łatwiznę

Reading Time: < 1 minute Lustrzane odbicie mainstreamu.

20/07/23 < 1 min

Foliarze idą na łatwiznę

Reading Time: < 1 minute

Gdy zaczęło się modelowanie NWO, foliarze byli jedyną grupą społeczną, która sprawdzała informacje, analizowała dane, szukała dowodów. Właśnie tym się różniliśmy od mainstreamowych mediów, że weryfikowaliśmy tezy i teorie, które zjadacze propagandy systemowej brali za prawdę z automatu. I to było piękne, bo przypomnieliśmy skorumpowanym mediom na czym polega dziennikarstwo.

Niestety wiele wskazuje, że to już przeszłość. Większość foliarzy i antysystemowców staje się lustrzanym odbiciem mainstreamowej papki. Przyjęli ten sam punkt wyjścia, tę samą strategię – już niczego nie sprawdzają, nie weryfikują informacji, jak dawniej. Każde modne hasło biorą za prawdę, każdą teorię spiskową uważają za prawdziwą. Smutne to i odbierające chęć uczestniczenia w social mediach.

To nie opinia tylko bezsprzeczna prawda: każda teoria, która nie znalazła oparcia w materiale dowodowym lub przynajmniej wiarygodnych poszlakach, jest jedynie spekulacją. Przestańmy stawiać znak równości między faktami a spekulacjami, to nieuczciwe. Bezmyślne powtarzanie za innymi nie uwiarygadnia tezy, bo prawda nie ma żadnego związku z liczbą ludzi, która w coś wierzy. Jeśli nie będziemy weryfikować udostępnianych informacji, staniemy się zwierciadlanym odbiciem mianstreamowych mediów, NASA, bredni uniwersyteckich i innych kłamliwych instytucji systemu.