typex.info

ZIEMIA

Level – pierwszy profesjonalny film o prawdziwej Ziemi

Reading Time: 2 minutes Prawdopodobnie najważniejszy dokument, jaki obejrzysz.

28/01/23 2 min

Level – pierwszy profesjonalny film o prawdziwej Ziemi

Reading Time: 2 minutes

Ziemia nie jest wirującą kulą. Tak, wiem, początkowo może to brzmieć absurdalnie lub nawet śmiesznie, ale gwarantuję Ci, że tak właśnie jest. Ja też początkowo reagowałem ironicznym uśmieszkiem i unoszeniem brwi, dopóki porządnie nie zgłębiłem tematu. Powtórzę to raz jeszcze – Ziemia nie jest wirującą kulą. Ziemia jest nieruchomym, płaszczyznowym, zamkniętym systemem z lokalnym Słońcem i Księżycem.

Od kilku lat prawda o tym się rozprzestrzenia, choć oczywiście zdecydowana większość ludzi nie chce lub nie potrafi jej przyjąć. Obecnie trwa zmasowany atak na ten fakt, na to rozlewanie się prawdy o Ziemi i tak zwanym kosmosie. W sieci pojawiła się cała masa pseudonaukowych kanałów i nagrań próbujących za wszelką cenę ją zniszczyć, wyśmiać, zdezawuować. To już idzie w tysiące, materiały tego typu cieszą się ogromną popularnością, biją rekordy wyświetleń.

Nigdy w historii żaden temat nie był tak atakowany i wyśmiewany, jak prawda o płaszczyznowości Ziemi i kłamstwie heliocentryzmu. To, że system tak usilnie próbuje zniszczyć tę prawdę, jest dla mnie najlepszym dowodem na słuszność kierunku, w jakim zmierzamy. To znak, że trafiliśmy w sam środek matriksowego oszustwa. Prawda boli, bo musi boleć. Od wczesnego dzieciństwa byliśmy oszukiwani, więc teraz zrozumiały jest poziom dysonansu poznawczego. A że większość nie jest gotowa przeskoczyć tego dysonansu, pozostaje jej wściekły atak i szyderstwo. Ludzi jest znacznie łatwiej oszukać, niż przekonać, że zostali oszukani.

W najgorszej sytuacji znajdują się autorzy pseudonaukowego bełkotu hołubiącego heliocentryzm, kosmologię, “odkrycia” NASA, tak zwaną astronomię i oficjalną fizykę będącą już dziś raczej jakimś rodzajem ateistycznej religii niż nauką. Choć świetnie zarabiają, a ich materiały biją rekordy odsłon, do historii przejdą jako strażnicy kłamstwa, manipulacji i systemowego oszustwa. Nie mają zresztą innego wyjścia, teraz już nie mogą przyznać się do błędu i powiedzieć, że wszystko, o czym mówili, było jednym wielkim stekiem bzdur. To jest droga w jedną stronę. Jedyne co im zostało, to wyśmiewanie geocentryzmu do końca swoich dni.

Gorąco zachęcam do obejrzenia poniższego filmu. Pozostałe materiały z kanału Real World Informations znajdziecie tutaj.