typex.info

ZIEMIA

Prawda w lustrze jest kłamstwem

Reading Time: < 1 minute Symbolika okultyzmu.

8/04/23 < 1 min

Prawda w lustrze jest kłamstwem

Reading Time: < 1 minute

Ziemia nie jest wirującą kulą, jak wmawiano Ci od wczesnego dzieciństwa. Jest nieruchomym, płaszczyznowym i zamkniętym systemem przykrytym szklanym ale niezniszczalnym firmamentem nad nami. Gwarantuję Ci, że jest to prawda, jakkolwiek dziwnie to dla Ciebie brzmi.

A teraz pewna ciekawostka – w polu adresu przeglądarki wpisz flatearth.com (płaska ziemia) tyle że wspak, czyli htraetalf.com i sprawdź, gdzie wylądujesz. Nie zdradzę tego. Powiem tylko, że jest to instytucja z językiem węża w logo. Na marginesie dodam, że przekierowanie adresu na daną domenę może zrobić wyłącznie właściciel tej domeny.

To wszystko jest zgodne z doktryną i dogmatem satanistycznej Kabały i wolnomularstwa. Każde pozorne działanie ma swoje znaczenie, każdy symbol, każdy znak. To bardzo dobry przykład tego, o czym często mówię – dowody leżą na stole od samego początku. Oni z niczym tak naprawdę się nie kryją. Z jednej strony szyderstwo – śmieją się nam prosto w oczy. Z drugiej test – czy widzimy to, co oni świadomie nam zdradzają? Obudź się, Neo!

Podziękowania dla Darka Strelau i Rafała Tatrowskiego, którzy mnie o tym poinformowali.