typex.info

OPINIE

Reflexy – nowy dział na stronie

Reading Time: 2 minutes Idee, przemyślenia, wnioski, memy.

10/02/23 2 min

Reflexy – nowy dział na stronie

Reading Time: 2 minutes

Z przyjemnością informuję o pojawieniu się nowego działu na stronie o nazwie REFLEXY. Będą to rozmaite grafiki i króciutkie filmiki opatrzone odpowiednim komentarzem. Reflexy, bo nawiązują do refleksji, czyli pewnego przemyślenia jakiejś sprawy. Chodzi również o refleksy, odbicia światła – coś ulotnego, ale ważnego i pozwalającego spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy.

Potrzebę zbudowania takowego działu podyktowano brakiem czasu na czytanie artykułów. W dzisiejszym świecie zalew informacji i materiałów jest za duży, by przy natłoku obowiązków znaleźć czas na studiowanie tego wszystkiego. REFLEXY będą więc dobrą alternatywą dla głównych treści, których na pewno również nie zabraknie.

Nie byłoby tego działu, gdyby nie Marcin Snoch, który nie tylko wpadł na ten pomysł, ale sam napisał oryginalną wtyczkę do WordPressa (bo REFLEXY nie wykorzystują skryptów szablonu, ale są oddzielną wtyczką). Wszystko po to, by w przyszłości można było ją wykorzystać również na innym szablonie. W tym miejscu chciałem mu za jego wkład serdecznie podziękować.

REFLEXY znajdują się na samym dole pod działem ZDROWIE (który niebawem również będzie rozbudowywany). W menu natomiast znajduje się odnośnik, po kliknięciu którego można je przeglądać w pełnym rozmiarze. Zniknął natomiast OFFTOP, bo uznałem, że na tego typu stronie był niepotrzebny.

Przepraszam, że treści są dodawane tak rzadko, ale brakuje autorów. Strona typex.info ma zaledwie cztery miesiące, to cały czas są początki, a ja też dopiero wielu rzeczy się uczę zarówno pod kątem samego WordPressa, jak i w kwestii odkrywania prawdy o świecie. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, dlatego zanim o czymś napiszę, muszę być o tym głęboko przekonany. Mogę jedynie obiecać, że REFLEXY będę dodawane regularnie.