typex.info

HISTORIA

Tak zdradzano 9-11

Reading Time: 4 minutesSamospełniająca się przepowiednia.

30/06/24 4 min

Tak zdradzano 9-11

Reading Time: 4 minutes

11 września 2001 roku dokonano największego zamachu terrorystycznego w najnowszej historii obecnej cywilizacji. Jednak wbrew temu, co powiedziano opinii publicznej, ataków na bliźniacze wieże World Trade Center i Pentagon nie dokonali żadni muzułmanie z rzekomej Al-Kaidy, bo takiej organizacji nigdy nie było. Od samego początku za wszystkim stały amerykańskie służby zgromadzone wokół Donalda Rumsfelda, sekretarza obrony USA w gabinecie prezydenta George’a Busha Juniora.

Operację wysadzenia World Trade Center planowano ponad dziesięć lat, a jej celem nie była wyłącznie inwazja na Irak i Afganistan. Jednak zanim to przeanalizujemy, przyjrzyjmy się systemowej agendzie zgromadzonej wokół tego wydarzenia. Skupimy się na kulturowych aspektach 9-11, a temu, w jaki sposób dokładnie wyburzono WTC, kto tego dokonał i co się wtedy naprawdę stało, będzie poświęcony oddzielny wpis.

The Simpsons – 2 maja 1997
W tym odcinku rodzina Simpsonów planuje wycieczkę do Nowego Jorku. Okładka magazynu kupowanego przez Barta Simpsona jest sygnałem zwiastującym zbliżającą się katastrofę. Mamy tu wołami pisane 9/11 z wykorzystaniem wież WTC. Świadomi wiedzą, że Simpsonowie są realizowani przez masonerię wysokiego szczebla.

Terminator 2: Dzień sądu – 1 lipca 1991
Scena pierwszej ucieczki Johna Connora przed terminatorem w kontynuacji wielkiego hitu Jamesa Camerona dzieje się w jednym z kanałów Los Angeles. W pewnym momencie kamera przejeżdża pod kładką z napisem “uwaga 9-11”.

Johnny Bravo – 27 kwietnia 2001
Twórcy Johnny’ego Bravo przesłali podprogowy przekaz w odcinku zatytułowanym “Chain Gang Johnny”. W tle widzimy płonący wieżowiec i napis “już niebawem”. Wyburzenie WTC miało miejsce kilka miesięcy po wyemitowaniu tego odcinka.

Trading places – 8 czerwca 1983
Finałowa scena w filmie “Nieoczekiwana zmiana miejsc” dzieje się w World Trade Center. W pewnym momencie reżyser ukazuje wielki zegar ścienny z małą wskazówką na godzinie 9-tej i dużą na 11-tej.

Asi sufre Latino America – 1983
To jest okładka książki Jose Borja pod tytułem “Tak cierpi Ameryka Łacińska”. Widzimy na niej walące się World Trade Center. Książka została wydana prawie 20 lat przed wydarzeniami 9-11.

The Coup: Party Music – wrzesień 2001
Zespół rapowy The Coup miał wydać album zatytułowany “Party Music” we wrześniu 2001 roku. Wszystko było gotowe, płyty wysłano już do sklepów. Okładka albumu przedstawiała płonące wieże WTC. Wiadome wydarzenia zmusiły raperów do przełożenia jego premiery i zmiany okładki.

Pakistan International Airlines – 1979
W 1979 roku Pakistańskie Linie Lotnicze (PIA) wypuściły reklamę ukazującą WTC z cieniem zbliżającego się samolotu pasażerskiego. Reklama miała oddawać bliskość Nowego Jorku po uruchomieniu nowych połączeń lotniczych.

Vice Magazine – 1994
Nietuzinkowy artykuł z magazynu Vice przedstawia Beavisa i Buttheada z bombami w rękach i muzułmańskich strojach. Ówczesne gwiazdy MTV udają agentów mitycznej Al-Kaidy, wirując samolotami wokół WTC. Artykuł miał wyjaśniać czym jest ta organizacja. Jak widać, programowanie ludzkości w tym temacie trwa od bardzo dawna.

Deus Ex – 23 czerwiec 2000
Na półtora roku przed wyburzeniem WTC wydano słynną cyberpunkową grę komputerową “Deus Ex”. Jej akcja dzieje się w 2050 roku, a spora część fabuły toczy się w Nowym Jorku. Nie ma w nim już jednak wież World Trade Center, gdyż zostały zburzone w ataku terrorystycznym.

Dolar amerykański – 1861
Na koniec coś wyjątkowego. Drugie strony amerykańskich dolarów po złożeniu ukazują scenę płonących wieżowców. Zaczynając od pięciodolarówki i kończąc na banknocie studolarowym widzimy stopniowo zapadające się wieże. Ostatni przedstawia już tylko słup czarnego dymu po zawalonych budynkach.

Wybrane tu przykłady zdradzania 9-11 są tylko jednymi z wielu. Ich zadaniem było przede wszystkim oddziaływanie podprogowe, zaprogramowanie ludzkości na szczegółowo zorganizowaną operację psychologiczną, w tym na samoloty, których tam nigdy nie było.

Wyburzenie WTC jest niejako częścią amerykańskiej kultury, częścią samospełniającego się przeznaczenia. Iluminaci zaplanowali to na wiele lat do przodu, ukazując swoje zamiary już w XIX-wiecznych banknotach.

Wyburzenie wież World Trade Center nie było wyłącznie narzędziem pozwalającym USA najechać Irak i Afganistan, przejąć ich naftę i banki. Było czymś w rodzaju religijnego rytuału, satanistycznego obrzędu, którego realizację przemycano między wierszami przez wiele lat i na wiele różnych sposobów.