typex.info

Reading Time: 3 minutes

Pod koniec 2019 roku rozpoczęło się modelowanie Nowego Porządku Świata – operacji zapowiadanej już w latach 80′ XX wieku. Wówczas na popularnym serwisie społecznościowym próbowałem tłumaczyć ludziom, co się dzieje i jakie są tego przyczyny. Strażnicy serwisu nie bardzo jednak chcieli na to pozwolić, regularnie kneblując mi usta. Postanowiłem więc zbudować jakieś kameralne miejsce w sieci, gdzie w spokoju i bez obawy o cenzurę mógłbym publikować ważne dla mnie rzeczy.

Tak narodził się typex.info – niewielki portal informacyjny poświęcony odkrywaniu prawdy o świecie. Type znaczy pisać, a experience doświadczać, dlatego piszę wyłącznie na podstawie tego, czego sam doświadczyłem lub co dogłębnie przeanalizowałem. Nie powielam plotek i fake newsów, nie kieruję się modą. Interesuje mnie jedynie prawda.

Ze względu na upadek dziennikarstwa w mediach głównego nurtu uważam, że odpowiedzialność za poszukiwanie prawdy i odsłanianie kulis działań elit rządzących spadają na barki mediów niezależnych. Chcę, żeby typex.info był częścią tej rodziny, bazą dla wszystkich ludzi szukających rzetelnych informacji i kompetentnej publicystyki.

Na stronie będą się pojawiać materiały następujących osób:

Rafał Tatrowski z kanału Rk D i wydawnictwa VARAHA


Magister Zwyczajny z kanału Magister Zwyczajny


Artur Sikora z kanału Astro ARA


Rafał Kędzierski z kanału RavQdzierski


Marek Kryszewski z kanału Real World


Darek Strelau z kanału FFighter


Marcin Snoch – programowanie strony i wsparcie techniczne


Jesteśmy ludźmi o czystych sercach i otwartych umysłach, którzy chcieliby przywrócić dziennikarstwu jego dawną rolę. Nie stoi za nami żaden wydawca, żadna partia czy fundacja, żaden kapitał krajowy bądź zagraniczny. Nie sugerujemy się przekonaniami społecznymi, polityką, religią czy powszechnie hołubionymi autorytetami. Wszystko, o czym mówimy, wypływa bezpośrednio z potrzeby przekazania obiektywnej wiedzy innym. A naprawdę mamy wiele ważnego do powiedzenia.

Nasza droga dopiero się zaczyna. Będzie nam miło, jeśli w tej podróży zechcesz nam towarzyszyć. Pamiętaj jednak, że możemy Ci zaoferować jedynie prawdę, nic ponad to.