typex.info

Obey

Wszystkie współczesne korporacje, fundacje, organizacje, szkoły, uniwersytety i media mówią jednym głosem – masz się podporządkować systemowi. Masz współpracować i robić to, co Ci mówią.

Avatar 12/06/24

Medialne ścieki

Prześladowca w roli ofiary to specjalność zakładu kanałów ściekowych.

Avatar 12/06/24

Wielki przekręt

Wielki wybuch tworzący wszechświat jest niczym tornado, po przejściu którego pojawiają się precyzyjnie zbudowane domki letniskowe.

Avatar 12/06/24

Kłamstwo ewolucji

Według teorii ewolucji Karola Darwina człowiek pochodzi od małpy. Z tym że tylko niektóre małpy zamieniły się w ludzi. Pozostałe, którym się nie chciało, wolały zostać małpami.

Avatar 9/06/24

Fanatyzm

Wszelki fanatyzm prowadzi do agresji i odczłowieczenia. Brak dystansu dla własnych przekonań i ślepa wiara w ideologie świadczą o niedojrzałości emocjonalnej i naiwności intelektualnej. System karmi się nienawiścią, agresją, szyderstwem, strachem i głupotą.

Avatar 8/06/24

Zdrowy umysł

Będąc dziećmi zawsze widzieliśmy, że woda zachowuje poziom bez względu na wielkość zbiornika. Potem poszliśmy do szkoły.

Avatar 8/06/24

Zachodnia hipokryzja

W 2003 roku siły USA i Wielkiej Brytanii napadły na Irak. Powodem inwazji miała być broń masowego rażenia, której Saddam Husajn nigdy nie miał. Przywódcę niepodległego państwa pojmano i powieszono. W samym tylko Iraku wojska NATO wymordowały 655 tysięcy ludzi, w większości cywilów. W tej potwornej rzezi brały udział także oddziały polskie. Dziś kraje zachodnie mówią o niemoralności wojny Rosji z Ukrainą, demokracji i prawach człowieka. Za ludobójstwo w Iraku nikt nie poniósł żadnej kary. Na zdjęciu Boeing B-52 Stratofortress zrzuca bomby nad Bagdadem.

Avatar 8/06/24

Pentagon 9/11

Tak wyglądało zachodnie skrzydło Pentagonu 11 września 2001 roku tuż po uderzeniu weń samolotu pasażerskiego. Jest tylko jeden problem – nie ma samolotu.

Avatar 8/06/24

Disney zdradza

Sknerus McKwacz w przychodni lekarskiej. Za nim na ścianie wisi napis ask about illuminati, czyli zapytaj o iluminatów.

Avatar 6/06/24

Henryk Sienkiewicz

Henryk Sienkiewicz to bajkopisarz, którego wymysły ukształtowały pseudo świadomość historyczną wielu pokoleń Polaków. Jego powieści to doskonałe wymieszanie mitów z prawdą.

Avatar 6/06/24