typex.info

SYSTEM

Systemowe pranie mózgu dzieciom

Reading Time: 2 minutes Zbrodnia wczesnej indoktrynacji.

23/02/24 2 min

Systemowe pranie mózgu dzieciom

Reading Time: 2 minutes

Chciałem podzielić się osobistą refleksją na temat pewnego spostrzeżenia, którego doświadczyłem wczoraj w przychodni specjalistycznej. Sytuacja dała mi nieco do myślenia, ale wnioski niestety nie są zbyt optymistyczne.

Siedziałem w poczekalni, czekając na wizytę lekarską i obserwowałem znajdujących się tam ludzi. Siłą rzeczy moją uwagę przykuła młoda matka z kilkuletnią córeczką. Usiadły na sąsiedniej ławce, po czym wyciągnęły z torby jakąś książkę i wspólnie zaczęły studiować znajdujące się w niej treści. Na przewracanych kolejno kartkach widniały rysunki dinozaurów.
– A tego już przerobiliście? – pyta matka teatralnym, nieco zbyt głośnym jak na poczekalnię, tonem.
– Tak, to triceratops, był roślinożerny – odpowiada dziewczynka.
– To potem te będą następne, to ichtiozaury – komentuje rodzicielka, przewracając strony z wizerunkami ogromnych gadów.

Dziewczynka wzięła książkę do rąk i zaczęła ją wertować. Po rozdziałach z dinozaurami następowały jawnie mityczne stworzenia: wróżki, elfy, jednorożce, a potem coraz to dziwniejsze istoty. Wreszcie pojawiły się ptaki o ludzkich głowach.
– Mamo, a czemu te ptaki mają głowy kobiet? Czy takie stworzenia istniały?
– Może kiedyś istniały, skoro znalazły się w tej książce.

Po przewertowaniu osobliwej lektury ewolucyjno-mitologicznej matka wyciągnęła któryś z tomów serii o Harrym Potterze i jęła czytać swojej latorośli. Recytowała głośno, ale za szybko i niewyraźnie, bezczelnie katując wszystkich wokół wątpliwej jakości literaturą. Dziewczynkę również zdawało to wszystko zupełnie nie interesować. Zamiast tego przypatrywała mi się badawczo.

fikcja oznacza zmyślone historie

Chyba właśnie wtedy zdałem sobie sprawę z tego, czemu świat tak wygląda, czemu toniemy w oszustwie. Matrix opiera się na programowaniu, w tym tkwi jego potęga. Jakie szanse mamy na wyzwolenie z iluzji systemowej, skoro umysły ludzi są infekowane od wczesnego dzieciństwa? Ta dziewczynka miała jakieś sześć lat, a już brutalnie faszerowano ją fantazjami o rzekomo prawdziwych, a nigdy nieistniejących zwierzętach, polewając wszystko sosem mitycznych stworzeń, żeby jeszcze szybciej wysłać ją w świat fantastyki. Umysł tego dziecka właśnie przechodził przez maszynkę do mięsa.

Na koniec smutnego procesu indoktrynacji matka zrzuciła na córkę napalm duchowy w postaci historii chłopca, którego rodziców okrutnie zamordował psychopatyczny czarnoksiężnik. Idealna książka dla kilkuletniego dziecka: uniwersum czarnej magii, przemocy, okultyzmu, diabelskich węży, demonów i masońskiej symboliki.

Nie mogę teraz uratować twojego umysłu, ale może kiedyś uda Ci się wybudzić z tego snu, jeśli twoja dusza będzie na to gotowa – powiedziałem w myślach do siebie samego.