typex.info

ZIEMIA

Bollywood na Księżycu

Reading Time: 2 minutes Śmiać się czy płakać?

21/09/23 2 min

Bollywood na Księżycu

Reading Time: 2 minutes

Są takie momenty w życiu, kiedy nie bardzo wiadomo, co zrobić – śmiać się czy płakać. Chichotać z tłoczonego przez matrix absurdu czy może jednak przysiąść w kąciku i gorzko załkać nad bezbrzeżną głupotą otumanionej ludzkości.

Rzekomo 23 sierpnia 2023 lądownik Vikram indyjskiej “misji kosmicznej” Chandrayaan-3 wylądował na Księżycu. Hindusom (w przeciwieństwie do oszustów z NASA, którzy przynajmniej przykładają się do swoich produkcji filmowych) nie chciało się tego zrobić, jak należy. Zamiast solidnej propagandy zaserwowali światu podłej jakości animację komputerową i filmowe tricki na poziomie szkoły podstawowej. Indyjski cyrk “księżycowy” sprawnie odsłania poniższy materiał z kanału Astro ARA:

Jak widać, całe to, pożal się Boże, “lądowanie na Księżycu” jest tragicznej jakości farsą. Jednak nie to w tym wszystkim przeraża najbardziej. Najstraszniejszy jest fakt, że media głównego ścieku traktują tę bezczelną grandę jak rzeczywistość, a większość ludzi im przyklaskuje i podziwia iluzję.

Nie wiem, jak straszliwie zindoktrynowanym, jak koszmarnie ograniczonym umysłowo człowiekiem trzeba być, żeby uznać coś takiego za prawdę. Sami widzicie, na jakim poziomie intelektualnym znajduje się obecna cywilizacja. Wyprali ludziom mózgi do samego rdzenia, wypłukali z resztek myślenia i zdrowego rozsądku.

Oczywiście dziesiątki milionów dolarów kosztujące wyprodukowanie tego przedstawienia już dawno trafiły na konta odpowiednich osób. Kto miał sobie kupić luksusową willę nad oceanem indyjskim, ten z pewnością już to zrobił. Kto miał na oku nowe Lamborghini Aventador, ten na pewno już nim jeździ. Bardzo zyskowny spektakl spod szyldu drenowania publicznych pieniędzy i robienia ludziom wody z mózgu.

Żeby nie było tak ponuro, zostawiam na zakończenie pozytywny akcent. Hindusi może i wylądowali na Księżycu, ale kosmiczną przestrzeń na wiele lat przed nimi przemierzały Mupety. Świnie w kosmosie, czyli załoga w składzie: kapitan Link Świński Trucht, pierwszy oficer Panna Piggy i inżynier pokładowy Doktor Wieprzowina.