typex.info

SYSTEM

Czym jest afera Pizzagate?

Reading Time: < 1 minute Pedofilskie patoelity.

20/02/24 < 1 min

Czym jest afera Pizzagate?

Reading Time: < 1 minute

Długo zwlekałem z zamieszczeniem materiałów dotyczących tej sprawy, bo nie chciałem, by strona kojarzyła się z takim mrokiem, ale nie można udawać, że coś nie istnieje tylko dlatego, że jest trudne. Dlatego czas najwyższy się z tym zmierzyć.

Afera Pizzagate dotyka najczystszego zła, jakie można sobie wyobrazić, dlatego osoby bardzo wrażliwe nie powinny oglądać poniższych materiałów. O sprawie opowiada siódma część cyklu What on earth happened, bodaj najważniejszego dokumentu, jaki dane mi było obejrzeć. Część pierwszą filmu znajdziecie tutaj.

Część siódma (traktująca o Pizzagate) została ocenzurowana na YouTube. W sumie logiczne, jako że właścicielem spółki jest Google, które przecież nie będzie pokazywać zbrodni własnych mocodawców. Dlatego musiałem się posiłkować źródłem z serwisu Bitchute. Materiał pochodzi z kanału Magister Zwyczajny.

What on earth happened (polski tytuł Co się u diabła stało) to brytyjski dokument odsłaniający najcięższe kotary systemu. Podzielony na 13 części film demaskuje największe kłamstwa matrixa, takie jak oficjalny kształt Ziemi, astronomia powszechna, fizyka czy historia. Dokument zagląda za kulisy rządzących światem elit i pokazuje ich zbrodnie: pedofilię, handel dziećmi, satanistyczne rytuały.

What on earth happened to lektura obowiązkowa dla wszystkich ludzi pragnących znać prawdę o otaczającym ich świecie. Materiał całościowo ujmuje temat wszechogarniającego fałszu i rzuca zupełnie nowe światło na rzeczy pozornie oczywiste.

Poniżej możecie obejrzeć próbkę tego, z czym mamy do czynienia w aferze Pizzagate. Kilka przykładów “sztuki nowoczesnej” autorstwa zboczeńców i zwyrodnialców, którzy nierzadko są gwiazdami salonów, idolami młodzieży i bohaterami pierwszych stron gazet.