typex.info

NWO

Giorgia Meloni kolejną marionetką globalistów

Reading Time: < 1 minute Nowa premier Włoch niestety nie stoi po jasnej stronie mocy.

25/11/22 < 1 min

Giorgia Meloni kolejną marionetką globalistów

Reading Time: < 1 minute

Kolejny raz daliśmy się nabrać. Nowo wybrana premier Włoch – Giorgia Meloni, należy do tej samej globalnej mafii jak cała reszta. Od lutego 2021 roku jest ona członkiem Aspen Institute, potężnego think tanku wywodzącego się od grupy Rockefellera i finansowanego przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. Instytut Aspen ma ścisłe powiązania z globalnymi korporacjami oraz ponadnarodowymi organizacjami, jak również ze Światowym Forum Ekonomicznym Klausa Schwaba. Jest to zatem ta sama, dobrze nam znana szajka globalnych przestępców.

W młodości Giorgia Meloni była socjalistką, należała do MSI (Movimento Sociale Italiano) neofaszystowskiego ugrupowania założonego jeszcze w 1946 roku przez zwolenników byłego dyktatora, Benito Mussoliniego. Przy okazji warto wspomnieć, że pani Meloni wspierała plandemię i inne zamachy stanu. Regularnie podkreśla znaczenie Izraela w odgrywaniu kluczowej roli na Bliskim Wschodzie. „Izrael reprezentuje jedyną pełnoprawną demokrację na szerszym Bliskim Wschodzie i bez zastrzeżeń bronimy jego prawa do istnienia i życia w bezpieczeństwie. Uważam, że istnienie państwa Izrael jest niezbędne”. Natomiast w wywiadzie dla Israel Hayom powiedziała “Wspieramy wysiłki na rzecz lepszego zrozumienia przez młodych uczniów historii, religii i kultury żydowskiej. Wspomoże to eliminację uprzedzeń społecznych i pełną akceptację obyczajów żydowskich w Europie”. Oczywiście Meloni oficjalnie wspiera Wołodymira Zelensky’ego i Ukrainę w wojnie z Rosją.

Wszystko wskazuje więc na to, że mamy do czynienia z następnym koniem trojańskim Światowego Forum Ekonomicznego, kolejną próbą kontrolowania opozycji. Giorgia Meloni jest pozującą na antyglobalistkę marionetką elit finansowych. To wszystko tłumaczyłoby silną promocję jej partii Bracia Włosi przez mainstreamowe media oraz finalne zwycięstwo tego ugrupowania we wrześniowych wyborach.