typex.info

NWO

Greta Thunberg w niemieckim teatrzyku

Reading Time: < 1 minute Funf chopen fotken machen.

21/01/23 < 1 min

Greta Thunberg w niemieckim teatrzyku

Reading Time: < 1 minute

Mainstreamowe media podają, że Greta Thunberg została zatrzymana przez niemiecką policję podczas protestu “ekologów” przeciwko wyburzeniu wioski Luetzerath, gdzie niemiecki gigant energetyczny RWE chce wznowić wydobycie węgla. Oprócz 20-latki zatrzymano także grupę innych protestujących. Po sprawdzeniu tożsamości przez organy ścigania Thunberg została zwolniona.

Tymczasem do sieci wyciekło nagranie ukazujące diametralnie inny obraz niż ten forsowany przez media. Greta stoi uśmiechnięta w towarzystwie pozujących do zdjęć funkcjonariuszy. Obok kręci się mężczyzna z niby podbitym okiem, ale wydaje się dziwnie szczęśliwy, a wokół biegają fotoreporterzy. Atmosfera bardziej przypomina happening niż tłumienie strajku.

W tej chwili dużo wskazuje na to, że cała akcja była zainscenizowana. Kanał Catch Up Network wrzucił na swój twitter nagranie z podpisem „Tak, aresztowanie Grety Thunberg zostało zainscenizowane dla mediów”. Popularność aktywistki drastycznie zmalała po tym, jak przestała być dzieckiem. Teraz każda okazja przypomnienia o sobie światu jest na wagę złota.