typex.info

SYSTEM

Mit globalnego ocieplenia

Reading Time: < 1 minute O co tak naprawdę chodzi w tym przekręcie?

22/01/23 < 1 min

Mit globalnego ocieplenia

Reading Time: < 1 minute

Bardzo dobry materiał Marka Kryszewskiego z kanału Real World Informations. Jak media i politycy przedstawiają problem “globalnego ocieplenia”? O co w tym chodzi, kto na tym korzysta, czemu to jest tak nakręcane? Dlaczego całą winę zrzuca się na emisję dwutlenku węgla? Po raz kolejny sługusy bankierów i światowych elit finansowych przepychają ich zbrodniczą agendę. Gorąco zachęcam do obejrzenia tego 15-minutowego materiału.

opis filmu:

Tworzenie i nakręcanie potwora szkodliwości węgla nie tylko uruchamia nowe prawa odgórnie regulujące swobodę ludzi, ale i tworzy możliwość w niedalekiej przyszłości nakładania podatku węglowego na podstawie tego, co ludzie sobie kupują. I właśnie dlatego tworzą te kolorowe wykresy i animacje, by wyrobić w populacji przekonanie, że temperatury rosną.

Dają nam gotowe słupki podpisane jako “naukowe” i mówią “zobaczcie, jak przerażająco rośnie temperatura!”, pokazując fragment wideo, jak misiom się lód topi. Jednak po dogłębnym przyjrzeniu się, jak są przeprowadzane te badania, można zauważyć, że temperatury miesięczne są ustalane z wybranych paru dni z całego miesiąca, a nie średniej z każdego dnia. Takie zasady dają pole do popisu, aby ustawić badanie pod wynik i później mieć finansowanie na podstawie sztucznie stworzonego potwora o nazwie CO2, gdzie wersja dla populacji mówi że są opodatkowywani dla ich własnej ochrony, kiedy faktycznie są zastraszani i zapędzani do akceptacji kolejnych ograniczeń i podatków na rzecz mafii rządowych.

Tym sposobem cała kampania straszenia klimatem nie tylko się zwraca, ale robi niesamowitym biznesem na społeczności, która zdecydowanie nie jest tutaj beneficjentem, a dużo bardziej pożywką.

———————————-

Pozostałe materiały z kanału Real World Informations dostępne są tutaj.