typex.info

NWO

New World Order – krótki film o teraźniejszości

Reading Time: 3 minutes Profetyczny materiał z 2007 roku.

23/12/22 3 min

New World Order – krótki film o teraźniejszości

Reading Time: 3 minutes

Było lato 2007 roku, kiedy natrafiłem na ten materiał – króciutki film o Nowym Porządku Świata – kluczowym projekcie światowej masonerii. Wówczas po razy pierwszy zobaczyłem Davida Icke’a i Alexa Jonesa. Następnie był “Zeitgeist” i “Zeitgeist: Addeundum”, a potem matriksowy kod płynął już regularnym strumieniem. Aż do teraz, do grudnia 2022 roku, kiedy ludzkość stanęła w obliczu najpoważniejszego kryzysu cywilizacyjnego od czasu zakończenia II Wojny Światowej.

Dziś, ten kilkuminutowy materiał uderza mnie jeszcze bardziej niż wtedy, gdy na moich oczach ziszcza się niemal wszystko, o czym jest w nim mowa – ogólnoświatowy zamach stanu, rząd ponadnarodowy, zbrodnicze rozkazy płynące z samej góry, szokująca propaganda w mediach. Nie sprawdziło się tylko jedno – projekt dotyczący podskórnych chipów RFID (choć umieszczono je w kilkunastu milionach paszportów obywateli USA). Czemu operacja spod szyldu elektronicznych identyfikatorów nie wypaliła? Prawdopodobnie było na nie zbyt wcześnie, a może strach w społeczeństwie był jeszcze za mały.

Kilkanaście lat później mieszkańcy niemal wszystkich krajów świata zaaplikowali sobie coś innego – płyn zawierający grafen, który jest niczym innym jak siecią heksagonalnych połączeń węglowych. Wstrzyknęli sobie coś z pogranicza biologii i inżynierii molekularnej, co dalece wykracza poza ramy tak zwanej szczepionki. Grafen jest bowiem podstawą czegoś inteligentnego – nanotechnologii lub identyfikacji biometrycznej. Chipy RFID były za duże, nienaturalne dla oka. Nanotechnologii natomiast nie widać nawet pod lupą, jest niewiele większa od atomu. Tak oto osiągnęliśmy kontrolę na poziomie komórkowym – spełnienie marzeń rządzących światem psychopatów.

O konieczności ustanowienia Nowego Porządku Świata mówili kluczowi politycy przełomu lat 90′ i 2000′ – Henry Kissinger, George Bush Senior, Bill Clinton, George Bush Junior, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Barack Obama, Gordon Brown, Nikolas Sarkozy i wielu innych. Teraz, po kilkudziesięciu latach od ich pamiętnych wystąpień, ta słynna i wyśmiewana długo teoria staje się faktem. “Na naszych oczach wyłania się Nowy Porządek Świata” mówił zaledwie dwa lata temu pewien polskojęzyczny decydent z restauracji Sowa i Przyjaciele. Porządek, choć z porządkiem nie ma nic wspólnego.

Na poziomie administracyjnym New World Order zasadniczo sprowadził się do korporacjonizmu, czyli unowocześnionej i udoskonalonej wersji faszyzmu – całkowitego zespolenia sfery prywatnej (banków i korporacji) z państwową. Chodziło o to od samego początku – by finansjera rządziła bezpośrednio, bez politycznych pośredników. Celem jest przejście na walutę cyfrową, stuprocentowa kontrola przepływu pieniądza i wyeliminowanie klasy średniej – wszyscy mamy pracować dla korporacji. Wszystko to wiąże się z drastycznym ograniczeniem roli państw narodowych.

W Polsce nie ma już niepodległego rządu – są najemnicy USA, którzy na rozkaz Waszyngtonu wciągnęli kraj do wojny i rozbroili armię, oddając obcemu państwu połowę naszego sprzętu i wyposażenia. Waszyngton natomiast robi to, czego wymagają centralni bankierzy. A oni potrzebują teraz zresetowania światowej gospodarki, stąd pandemia i wojna. Ci ludzie są bardzo religijni, ale nie w klasycznym rozumieniu tego słowa. Przywiązują ogromną wagę do biblijnych proroctw i sukcesywnie starają się je wypełniać. Wszak było czterech jeźdźców apokalipsy – zaraza, wojna, głód i śmierć.

Niestety nikt nie nazwie rzeczy po imieniu, bo nie mamy także dziennikarzy, tylko media workerów – propagandystów usługujących miliarderom. Wszystkie mainstreamowe media uprawiają już iście stalinowską propagandę. Tak cuchnącego ścieku kłamstw i manipulacji nie było nawet w latach 60′ okresu Polski Ludowej. Nie mamy już nawet służby zdrowia, gdyż ta całkowicie sprzedała się korporacjom farmaceutycznym. Polski naród został zdradzony w każdy możliwy sposób i na każdym polu działalności państwowej.

Ludzkości będzie bardzo trudno się z tego wszystkiego wygrzebać, bo z takim rodzajem zniewolenia jeszcze nigdy się nie zetknęła. Stoimy w obliczu ogólnoświatowej walki ze złem. Rzeczony film znajdziesz tutaj: