typex.info

NWO

Niewyobrażalne cierpienie Palestyńczyków

Reading Time: 3 minutes Poruszający reportaż Marka Kryszewskiego.

16/11/23 3 min

Niewyobrażalne cierpienie Palestyńczyków

Reading Time: 3 minutes

Nie sposób przejść obojętnie wobec tego, co teraz dzieje się w Gazie. Izraelska armia dosłownie eksterminuje palestyńską ludność cywilną. Na terenie Gazy żyje dwa i pół miliona ludzi, z czego połowę stanowią dzieci. Dla Izraela nie ma to jednak żadnego znaczenia, zabija równo bez względu na wiek i status społeczny. Gaza przechodzi obecnie podobny proces, co Warszawa w 1944 roku. To początek jej końca.

W związku z tym wrzucam kolejny arcyważny materiał wideo. Tym razem autorstwa Marka Kryszewskiego z kanału Real World. Reportaż bardzo sprawie odsłania ordynarną manipulację mainstreamowego ścieku. Nie tylko ukazuje straszliwy dramat Palestyńczyków, ale też przybliża kontekst historyczno-społeczny całej sytuacji, demaskując kłamstwa i machinacje zbrodniczego systemu.

Bo wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z gigantyczną operacją fałszywej flagi, z perfekcyjnie wyreżyserowanym spektaklem, który z kata zrobił ofiarę, a z ofiary zrobił kata. Od października Izrael zabił już ponad dziesięć tysięcy Palestyńczyków, w tym cztery tysiące dzieci. To największa zbrodnia na ludności cywilnej od zakończenia II wojny światowej.

Wbrew temu co mówią ściekowe media, to nie jest wojna, tylko uruchomiona na zamówienie anihilacja. Izrael przejmie całkowitą kontrolę nad tą strefą, to oznacza koniec palestyńskiej Gazy. Mimo nieprawdopodobnego bestialstwa nigdzie nie widać palestyńskich flag, system umywa ręce.

Na koniec chciałem zapytać o naszych celebrytów, gdzie się podziali, co się z nimi stało. Czemu teraz trzymają mordy w kubłach, skoro wcześniej zawodowo zajmowali się “prawami człowieka i walką o sprawiedliwość społeczną”? Gdzie się podziała ta zgraja zakłamanych hipokrytów? Czyżby skorumpowany establishment kazał im siedzieć cicho?

Oglądając ogrom śmierci i zniszczenia bombardowanej Gazy, czuję jedynie bezsilną wściekłość i przejmujący smutek. Mamy do czynienia ze złem w krystalicznej postaci. Wraz z tymi wszystkimi ludźmi umarło również coś we mnie.