typex.info

NWO

Niezaszczepienie nową chorobą

Reading Time: < 1 minute Totalitarny walec się toczy.

20/04/23 < 1 min

Niezaszczepienie nową chorobą

Reading Time: < 1 minute

WHO wprowadziła nową jednostkę chorobową – niezaszczepienie. Choroba będzie funkcjonować w dwóch wariantach: Z28.0 i Z28.1. Pierwszy status oznacza szczepienie niewykonane z powodu przeciwskazań zdrowotnych. Drugi oznacza szczepienie niewykonane z powodu odmowy pacjenta z przyczyn religijnych lub “nacisku środowiskowego” (cokolwiek to znaczy).

Wbrew pozorom to bardzo ważny i niezwykle niebezpieczny precedens. Dotychczas informacja o byciu bądź niebyciu zaszczepionym była poufna, prywatna. Teraz ma się to zmienić. Światowa Organizacja Zdrowia chce tym samym, by informacja o przyjęciu szczepienia na tak zwaną chorobę Covid-19 była wpisana w międzynarodowy system opieki zdrowotnej. Powoli kończy się zatem czas anonimowości szczepionkowej – niebawem nawet lekarz rodzinny będzie wiedział, czy jesteśmy zaszczepieni czy nie.

Nowelizacja zarządzania danymi osobowymi jest częścią ONZ-owskiego pakietu IHR (International Health Regulations), to jest Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, na wdrożenie których od samego początku mocno naciska Światowe Forum Ekonomiczne i Bill Gates domagający się powołania czegoś w rodzaju ogólnoświatowego centrum zarządzania pandemicznego.

Proponowane przez WHO poprawki mają rozszerzyć jej władzę w zakresie ogłaszania potencjalnych zagrożeń zdrowotnych oraz dać możliwość tworzenia nowych mechanizmów nadzoru i udostępniania danych osobowych. Umożliwiłyby jej to również uznawanie samej siebie za nadrzędne ciało koordynujące państwa członkowskie podczas rzekomych międzynarodowych kryzysów zdrowotnych w przyszłości.

Generalnie bardzo wyraźnie widać, w jakim kierunku to wszystko zmierza. Jesteśmy świadkami narodzin nowego ustroju totalitarnego. O ile poprzednie systemy opierały się na kolorze skóry (rasizm), klasie społecznej (komunizm) i pochodzeniu etnicznym (nazizm), tak ten będzie oparty o sprawy natury medycznej. Wiedzą, że nie da się już sterować społeczeństwami na bazie strachu przed innym kolorem skóry czy nienawiści do przynależności kastowej. Został im strach przed chorobami zakaźnymi i póki co idzie im doskonale.