typex.info

SYSTEM

Operacje fałszywych flag

Reading Time: 2 minutes Czym naprawdę są zamachy terrorystyczne?

24/02/23 2 min

Operacje fałszywych flag

Reading Time: 2 minutes

autor: Marek Kryszewski

Problem – Reakcja – Rozwiązanie

Poniższy materiał ukazuje, czym naprawdę są ataki terrorystyczne. Wykorzystują służby specjalne oraz osoby ze struktur tajnych stowarzyszeń do odgrywania wcześniej zaplanowanych scenariuszy i ról. Na scenę wkraczają tzw. aktorzy kryzysowi symulujący wydarzenia wyglądające na prawdziwe, po czym media (które również należą do nich) rozsiewają propagandę strachu wśród społeczeństw na całym świecie.

Syjonistyczne elity są specjalistami od wysadzania samych siebie i zwalania winy na innych, by pod przykrywką walki z terroryzmem grabić i podporządkowywać sobie inne kraje. Fałszywe flagi z Londynu, Paryża, Brukseli oraz te, które dopiero się wydarzą, mają na celu ograniczanie swobód obywatelskich i wprowadzanie chaosu, z którego wyłoni się Nowy Porządek Świata.

Świat jest sceną

Na zlecenie mafii rządowych płatni aktorzy odgrywają na żywo symulowane wydarzenia jako prawdziwe. Ci ludzie są członkami sekt i stowarzyszeń, i nie mają czegoś takiego jak etyka czy morale. Za pieniądze sprzedadzą wszystko i wszystkich. I właśnie przez taki typ ludzi społeczności wpycha się w długi, wojny i religie oraz tresuje w akceptowaniu absurdów jako faktów, tak że obecnie mamy znaczną większość populacji odrealnioną i ogłupioną niczym zombie. Powstaje armia lunatyków niepotrafiących poprawnie rozumować ani normalnie rozmawiać na temat tego, co pokazuje jej codzienna rzeczywistość, bo już wybrała odbiornik TV.

A wszystko to okraszone emocjonalnymi przekazami celem wywołania odpowiednich reakcji, tak samo jak wcześniej byli do tego warunkowani oglądaniem podobnych fabuł serialowych czy filmowych. Więc aby ten stan nie uległ zmianie, ograniczają ludziom dostępność do materiałów, które mogłyby dać im do myślenia i obudzić. W zamian kontynuuje się wmawianie fikcji jako faktów, aż do ich pełnej akceptacji, przez co ludzie przestają zadawać jakiekolwiek pytania.

Udostępniajcie to wideo każdemu i wszędzie, gdzie tylko można. Materiał zbanowany i zakazany na Youtube. BitChute też raz go odtwarza, a innym razem ładuje cały dzień i nawet się nie wyświetla. Z tego względu zdecydowałem się umieścić go na Rumble. Kiedyś nie rozumiałem, czemu tak bardzo go cenzurowali i uniemożliwiali jego ponowne załadowanie. Ale patrząc na to, co obecnie się dzieje z inscenizowaną wojną syjonistów i terroryzowaniem Słowian, wpędzając ich w migracje, to wcale mnie nie dziwi tak ostra cenzura tego materiału, ponieważ ukazuje on bardzo aktualne mechanizmy wykorzystywane do kreowania opinii publicznej.