typex.info

NWO

Psychopaci symulują kolejną pandemię

Reading Time: < 1 minute Straszą, zdradzają czy programują?

14/12/22 < 1 min

Psychopaci symulują kolejną pandemię

Reading Time: < 1 minute

Centrum zdrowotne Johna Hopkinsa razem z WHO oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów zorganizowały kolejne “ćwiczenie pandemiczne” symulujące przebieg następnej ogólnoświatowej epidemii. Konferencja o nazwie “Katastrofalna Infekcja” odbyła się 23 października 2022 roku w Brukseli w ramach dorocznego cyklu spotkań Grand Challenges.

Do stołu zasiadło dziesięciu obecnych i byłych Ministrów Zdrowia takich krajów, jak Senegal, Rwanda, Nigeria, Angola, Liberia, Singapur, Indie i Niemcy. Wśród uczestników nie mogło oczywiście zabraknąć samego Billa Gatesa.

Jak napisano na oficjalnej stronie The John’s Hopkins Center, celem ćwiczenia było zasymulowanie serii awaryjnych spotkań WHO dotyczących ewentualnej pandemii w najbliższej przyszłości. Działacze omawiali potrzebne reakcje na wybuch epidemii w jakimś regionie świata, która nagle i niespodziewanie rozlewa się na cały świat. Ma to być zaraza o wyższej śmiertelności niż w przypadku Covid 19, atakująca przede wszystkim dzieci i młodzież. Na podstawie szczątkowych i niepewnych informacji uczestnicy “konferencji” musieli podejmować błyskawiczne decyzje, które będą mieć potężne konsekwencje zdrowotne, ekonomiczne i społeczne.

Tym razem epidemię ma spowodować nie koronawirus, lecz enterowirus. Nazwano go roboczo SEERS (Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome), czyli enetrowirus powodujący ostre zapalenie płuc. Uczestnicy “szkolenia” zgodnie przyznali, że do 2025 roku kraje członkowskie WHO (czyli w zasadzie wszystkie) będą musiały wzmocnić systemy przeciwdziałania epidemiom. Przewidują, że infekcja dotknie ponad miliard ludzi na całym świecie, powodując śmiertelność 20 milionów przypadków, z czego 15 milionów mają stanowić dzieci. Większość owładniętych chorobą przeżyje, jednak miliony dotknie paraliż lub uszkodzenie mózgu. Najszybciej z kryzysu wyjdą te kraje, które odpowiednio się na niego przygotują, tzn. wdrożą wszystkie zalecenia WHO. Poniżej znajdziesz skrót konferencji.

Link do źródła:

https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/exercises/2022-catastrophic-contagion/lessons.html