typex.info

NWO

Ukraina rozprzedawana globalistom

Reading Time: 3 minutes Ukraina padła ofiarą rozgrywek międzynarodowej finansjery.

4/01/23 3 min

Ukraina rozprzedawana globalistom

Reading Time: 3 minutes

Gdy zaczynała się tzw. wojna na Ukrainie, napisałem w jednym z komentarzy “Podejrzewam więc, że jeśli nawet projekt Niebiańskiej Jerozolimy nie zostanie zrealizowany, za jakiś rok lub dwa lata, kiedy spichlerz Europy zostanie już oczyszczony z lokalsów, na Ukrainę przylecą przedstawiciele BlackRocka, Vanguard lub innego konsorcjum tradingowego, wykupią te ziemie za grosze, a na miejscu masowo zaczną się osiedlać obywatele starszej wiary z paszportem Kanady, Rosji i USA”.

Kijów właśnie ogłosił nazwę piątego podmiotu gospodarczego, jaki będzie odgrywał kluczową rolę w “odbudowie kraju”. Została nim firma BlackRock – największe konsorcjum inwestycyjne na świecie. Tym samym korporacja dołączyła do takich firm jak Raytheon Technologies, Northrop Grumman, Lockheed Martin i McDonald’s.

“Rozumiem, że niektórzy Ukraińcy mogą być sfrustrowani ciągłym dodawaniem nowych elementów do chwalebnej flagi naszego narodu”, stwierdził prezydent Ukrainy, Zełenski, podczas przemówienia ogłaszającego zmianę. “Zaledwie w zeszłym miesiącu dodaliśmy logo Raytheon, a teraz dodajemy BlackRock. Jestem pewien, że dla naszych amerykańskich przyjaciół było to trochę kłopotliwe, jako że oni również nieustannie dodawali gwiazdy do swojej flagi, kiedy dołączali wiele nowych stanów do swojej republiki. Jedyna różnica polega na tym, że zamiast dodawać państwa, dodajemy wielonarodowe megakorporacje” – powiedział.

Po prawdzie, każdy chciałby mieć taką pralkę.

Następnie Zełenski pochłonął duży kęs Big Maca, mówiąc “Mmm mmm, I’m lovin it!” po angielsku, wzbudzając kłopotliwy aplauz w całej Walt Disney Company Presidential Press Hall. Krytycy skarżyli się, że nowa rola BlackRock na Ukrainie może wywołać oskarżenia o korupcję, a niektórzy zauważyli, że dyrektor zarządzający firmy, Eric Van Nostrand, został zatrudniony na stanowisku Starszego Doradcy w Departamencie Skarbu administracji Bidena zaledwie w sierpniu ubiegłego roku, wyraźnie w celu kształtowania polityki gospodarczej USA wobec Rosji i Ukrainy.

Inni zauważyli, że BlackRock jest głównym faktycznym właścicielem udziałów największych producentów broni, którzy czerpią ogromne zyski z wojny na Ukrainie, inwestując dziesiątki miliardów w Lockheed Martin, Boeing, General Dynamics, Northrop Grumman i Raytheon.

Te słowa ostrzeżenia nie były jednak wystarczające, aby odwieść ukraiński rząd od sprzedawania Ukrainy segment po segmencie zachodnim oligarchom, takim jak miliarder i dyrektor generalny BlackRocka – Larry Fink, więc kolejna gigantyczna korporacja dostaje swój kawałek niebiesko-żółtego tortu.

Warto wspomnieć, że wcześniej na budynku ambasady ukraińskiej w Waszyngtonie pojawił się wielki baner z napisem “Jesteśmy wolni. Jesteśmy silni. Jesteśmy otwarci na biznes”. To już powinno dać niektórym do myślenia, ale niestety takie rzeczy nie pojawiają się w mediach głównego nurtu.

Ambasada Ukrainy w Georgetown D.C.

Wojna na Ukrainie jest gigantyczną ponadnarodową operacją oligarchów, której celem jest dokładnie to samo, co przyświecało pandemii – zresetowanie ogólnoświatowej gospodarki i zarobienie miliardów na kontraktach zbrojeniowych. O ile wcześniej utuczyła się Big Pharma, tak teraz przyszła kolej na zbrojeniówkę i przemysł naftowy.

Tu nie ma prostych podziałów na dobrych i złych, najprawdopodobniej obie strony grają do jednej bramki. Wskazuje na to termin wojny, która wybuchła natychmiast po odjechaniu cyrku pandemicznego, dzięki czemu świat mógł automatycznie przejść z jednego trzęsienia Ziemi do następnego. O tym, że mamy do czynienia z celowym działaniem świadczą również kompletnie idiotyczna taktyka rosyjskiej armii, przedziwne roztargnienie i niekompetencja dowództwa, niezabezpieczenie dróg wsparcia z Polski i Turcji, co stoi w całkowitej sprzeczności z podstawami wojennego rzemiosła. Rosja walczy tak, jakby nie chciała wygrać tej wojny, tylko w niej uczestniczyć. Państwo dysponujące jednym z najlepszych wywiadów na świecie zachowuje się jak kompletny żółtodziób.

tekst napisany na podstawie:
https://caitlinjohnstone.substack.com/p/blackrock-logo-to-be-added-to-ukrainian

pozostałe źródło:
https://www.cnbc.com/2022/12/28/zelenskyy-blackrock-ceo-fink-agree-to-coordinate-ukraine-investment.html