typex.info

ZIEMIA

Dym i lustra, czyli w jaki sposób jesteś okłamywany/a

Reading Time: < 1 minute Kompilacja oszustw heliocentryzmu, kosmologii i tak zwanej astronomii.

9/01/23 < 1 min

Dym i lustra, czyli w jaki sposób jesteś okłamywany/a

Reading Time: < 1 minute

Znikające fragmenty “rakiet kosmicznych”, podwieszani na linkach “astronauci”, zmieniające się rozmiary kontynentów, obiekty oderwane od skali, pęcherzyki powietrza w “przestrzeni kosmicznej”, stosy oszukańczych grafik komputerowych, wpadki sytuacyjne, kłamstwa i manipulacje youtuberów “obalających” prawdę o Ziemi, brednie mainstreamowych mediów. Poniższy materiał jest podstawą, jeśli pragniesz zacząć rozumieć, gdzie żyjesz i co się naprawdę wokół Ciebie dzieje.

Najwyższy czas zadać sobie fundamentalne pytanie o źródło wiedzy i mądrości. Czym jest dla Ciebie mądrość? Indywidualnym podejściem do otaczającej Cię rzeczywistości czy bezmyślnym przyjmowaniem oficjalnej wersji wszystkiego, bezrefleksyjnym powtarzaniem zestawu “prawd objawionych” brutalnie wtłoczonych Ci do głowy przez szkołę i satanistyczną kulturę popularną.

W tym wszystkim tak naprawdę nie chodzi o kształt świata, tylko o Ciebie, o świadomość, o twoją duchową wolność i materialną niezależność od systemu. Kula ziemska nie jest początkiem, tylko końcem odwiecznego łańcucha kłamstw, symbolicznym i strukturalnym przypieczętowaniem zniewolenia śniącej ludzkości. Obudź się, Neo!