typex.info

ZIEMIA

Kosmiczna błazenada z Polski

Reading Time: < 1 minute Teatr mój widzę ogromny.

2/06/24 < 1 min

Kosmiczna błazenada z Polski

Reading Time: < 1 minute

Mamy to! Cyrk spod szyldu drenowania miliardów euro z kieszeni kompletnie nieświadomego podatnika nareszcie trafił także do Polski! Wszak każdy chce mieć kawałek tego tortu, więc czemu nasi mieliby obejść się smakiem?

Wszystko wskazuje na to, że Sławosz Uznański (prawdopodobnie fałszywe imię i nazwisko) to kolejny aktor globalistycznej propagandy, którego głównym celem jest i będzie promowanie, propagowanie i fabrykowanie religii heliocentrycznej wraz ze wszystkimi jej dogmatami i wyznaniem wiary. Ten jegomość niebawem “poleci w kosmos” na tak zwaną stację kosmiczną, a za jego artystyczne pląsy w produkcjach science fiction wszyscy słono zapłacimy nie tylko materialnie, ale również mentalnie.

Trudno jest mi pogodzić się z faktem, że społeczeństwo traktuje tę farsę poważnie. Ludzie naprawdę wierzą, że zbieranina aktorów o dziwnych koneksjach wsiada do metalowej rury i leci w bliżej nieokreślone miejsce rzekomego kosmosu. Żyjemy jakby w gigantycznym przedszkolu.

Na marginesie dodam, że zupełnie inaczej patrzy się na to wszystko, kiedy zna się prawdę już od dawna. Nie ma w człowieku śladu złości czy smutku. Po prostu ogląda się spektakl, jakby na widowni, zajadając popcorn i dobrze się bawiąc. Oto teatrzyk Zielona Gęś i bilety za złotówkę. Takiego właśnie nastawienia życzę wszystkim, którzy wiedzą.

Podlinkowane filmy pochodzą z kanału Astro ARA. Gorąco namawiam do odwiedzania go, bo to jedyne miejsce z takimi treściami na polskim YouTube. Bezcenne materiały.