typex.info

NWO

Masowe omdlenia uczniów

Reading Time: < 1 minute Możliwy efekt promieniowania mikrofalowego.

4/10/23 < 1 min

Masowe omdlenia uczniów

Reading Time: < 1 minute

Coś bardzo dziwnego spotkało uczestników szkolnych obchodów Dnia Sybiraka w Zespole Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu. Podczas wrześniowych uroczystości odsłonięcia muralu tworzonego przez uczniów i nauczycieli doszło do masowych omdleń nastolatków.

– Zostaliśmy zadysponowani na miejsce. Naszym zadaniem było sprawdzenie, czy w budynku jest obecna niebezpieczna substancja. Takiego zagrożenia nie stwierdziliśmy. Osoby poszkodowane przebywały na zewnątrz, dlatego powód omdleń musiał być inny – powiedział dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz.

Z relacji świadków wynika, że uczniowie zaczęli nagle mdleć. Poszkodowanych miało być nawet kilkanaście osób. Pomocy medycznej na miejscu udzielono pięciu osobom: czterem uczniom Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków oraz uczennicy szkoły podstawowej z pocztu sztandarowego. Jedną osobę przetransportowano do szpitala.

Jako oficjalną przyczynę zasłabnięć podano rzekomo panujący tego dnia upał. Wydaje się to jednak bardzo mało prawdopodobne. 18 września 2023 w Nowym Sączu termometry wskazywały 25 stopni, było więc ciepło, ale nie upalnie. Kilkanaście omdleń nie mogło być następstwem wrześniowego słońca, to praktycznie niemożliwe. Co w takim razie je spowodowało?

Prawdopodobnie uczniowie tej szkoły padli ofiarami wysokiego natężenia promieniowania mikrofalowego. Nie jest to pierwszy przypadek testowania nowego rodzaju broni wysyłającej strumień skumulowanej energii elektromagnetycznej w zakresie mikrofalowym. Poprzednio podobne zdarzenia z udziałem dzieci i młodzieży miały miejsce w Czeladzi i Bydgoszczy. Właśnie tym różni się piąta generacja anten telekomunikacyjnych (tzw. 5G) od poprzednich wersji, które emitowały fale rozproszone.

Oczywiście jest to wyłącznie hipoteza, nie mamy na to dowodów, ale teoria ta układa się w logiczną całość. Liczne omdlenia na terenach polskich szkół są kolejną przesłanką ku tezie, że instalacje anten 5G mogą być wykorzystywane w systemie kontroli społecznej. Przy okazji warto wspomnieć o tym, że od 2015 roku w Polsce powstaje mikrofalowa broń obezwładniająca. Nie jest to teoria spiskowa, tylko powszechnie znany fakt, o którym przeczytacie tutaj.

źródło:
https://www.dts24.pl/nowy-sacz-masowe-omdlenia-uczniow-z-zespolu-szkol-nr-2-im-sybirakow-zdjecia/?fbclid=IwAR1rU3RcGoXHRcI1_TA5sl_RA7h0mwpUmVBH9mq4VpPhpmGhJGzFFf6STDg