typex.info

ZIEMIA

Niezwykłe książki o prawdziwej Ziemi

Reading Time: < 1 minute Bezcenne publikacje.

10/02/23 < 1 min

Niezwykłe książki o prawdziwej Ziemi

Reading Time: < 1 minute

W 2020 roku ukazały się dwie niezwykłe publikacje: Płaska Ziemia – wstęp do ukrywanej prawdy oraz Płaska Ziemia – ukrywana prawda. Są to fascynujące opracowania opisujące przystępnym i zrozumiałym językiem najistotniejsze kwestie dotyczące świata, w jakim naprawdę żyjemy – najważniejsze dowody na to, że Ziemia nie jest wirującą kulą, wytłumaczenie ruchu Słońca i Księżyca, prawo perspektywy i wiele innych kluczowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem prawdziwej Ziemi.

W obu książkach znajdziemy szczegółowe opisy najsłynniejszych oszustw rządowych agencji “kosmicznych”, takich jak rzekome lądowanie na Księżycu czy przebywanie “astronautów w próżni kosmicznej”. To prawdziwe kompendium wiedzy bezwzględnie niszczące fikcję brutalnie wtłaczaną dzieciom i młodzieży w szkołach.

Autorem książki Płaska Ziemia – ukrywana prawda jest Eric Dubay – obecnie chyba najsłynniejszy wojownik prawdy o Ziemi w świecie przeżartym kłamstwem i korupcją. Eric Dubay opublikował sześć książek, jest autorem masy materiałów filmowych o kłamstwie heliocentryzmu, ewolucjonizmu i innych oszustwach międzynarodowej masonerii.

Wspomniane wyżej książki nie pojawiłyby się w Polsce gdyby nie praca i zaangażowanie Rafała Tatrowskiego będącego tłumaczem obu z nich. Są to jedyne w naszym kraju publikacje głoszące prawdę o Ziemi. Z tego miejsca chcę mu serdecznie podziękować za niebagatelny wkład w głoszenie prawdy i walkę z największym oszustwem w dziejach. Książki zostały opublikowane przez wydawnictwo VARAHA.