typex.info

NWO

Tajemnica Izraela rozwiązana

Reading Time: < 1 minute Oblężenie Gazy wyjaśnione w reportażu.

11/11/23 < 1 min

Tajemnica Izraela rozwiązana

Reading Time: < 1 minute

Krótki, ale bardzo ważny reportaż z kanału Magister Zwyczajny. Dokument naświetla kontekst “niespodziewanego ataku” Hamasu na Izrael, który stał się przyczynkiem do nowej wojny. To kolejna lektura obowiązkowa dla ludzi pragnących znać prawdę o świecie.

Jesteśmy obecnie świadkami eksterminacji narodu palestyńskiego, największego ludobójstwa od zakończenia II wojny światowej. Na naszych oczach rozgrywa się nieprawdopodobna zbrodnia ugruntowana w pełni świadomą i powszechnie działającą maszyną śmierci i terroru. Celem jest wymazanie Palestyny z mapy świata, a cała operacja przebiega przy cichym przyzwoleniu i wsparciu USA.

Poniżej wrzucam też komentarz właściciela kanału, czyli samego Magistra:

“W przeciwieństwie do autora nie uważam, że na świecie istnieją niezależne kraje. Według mnie rządy każdego kraju na świecie, tak jak wszelkie elity tego kraju, na najwyższych stopniach hierarchii zawsze składają się z pieczołowicie wybranych, szkolonych latami aktorów, świadomie wykonujących polecenia z góry.

Bez ich wszystkich udawanych antagonizmów i wrogości, kryzysów, konfliktów, sojuszy na własnym podwórku i w relacjach międzynarodowych, światowy spektakl nie byłby tak wiarygodny dla wszystkich warstw poniżej.

Pomimo nieco odmiennych perspektyw szczerze polecam ten reportaż ze względu na bogactwo trudnych do pozbierania materiałów i ich trafną analizę”.

Więcej materiałów z kanału Magister Zwyczajny znajdziecie tutaj.