typex.info

ZIEMIA

Trójkąt Bermudzki – zagadka rozwiązana

Reading Time: 2 minutes Fajerwerki fikcyjnego kosmosu.

20/12/23 2 min

Trójkąt Bermudzki – zagadka rozwiązana

Reading Time: 2 minutes

Poniższy materiał rozwiązuje kolejną pozornie skomplikowaną zagadkę ludzkości. Konkretnie chodzi o legendę Trójkąta Bermudzkiego i związanych z nim złowieszczych historii zniknięć wielu statków. Wbrew pozorom wyjaśnienie tego fenomenu jest prozaiczne i banalnie proste, choć pewnie nie tego oczekiwałeś/aś.

fiuuuuuuu… ale poleciał w kosmos…

Z poniższego materiału dowiesz się, czemu wszystkie wyrzutnie “rakiet kosmicznych” znajdują się na wybrzeżach lub wyspach. To kolejny kamień w basenie globalistycznej propagandy rzekomych lotów kosmicznych. Sprytnie zaplanowana i wykonana medialna psychoza z bardzo konkretnym zamiarem w tle.

Film ukazuje współpracę Walta Disney’a (magnata filmowego i założyciela pedofilskiego klubu 33) z Wernerem Von Braunem – nazistowskim dyrektorem NASA i szefem słynnego programu Apollo, który rzekomo zakończył się wielokrotnym lądowaniem człowieka na Księżycu.

Obejrzyj poniższy film i zdecyduj, co chcesz z tym zrobić. Przeskoczyć dysonans poznawczy i zaakceptować prawdę czy nadal wierzyć w baśnie, w to że statki i samoloty znikają z powodu pochłonięcia przez rozdarcie czasoprzestrzenne powodowane plazmowym przeciążeniem grawitacyjnym, w którym załamanie materii nieorganicznej przenosi je do świata równoległego z opóźnieniem czasowym. Pigułka niebieska czy czerwona – wybieraj.

wszystkie rakiety kończą w oceanie
Werner Von Braun (pierwszy z lewej) i Walt Disney (drugi z prawej)
club 33 – pedofilska enklawa amerykańskiej masonerii