typex.info

NWO

Trump oficjalnie postawiony w stan oskarżenia

Reading Time: < 1 minute Zaczyna się kampania wyborcza.

31/03/23 < 1 min

Trump oficjalnie postawiony w stan oskarżenia

Reading Time: < 1 minute

Donald Trump został oskarżony przez wielką ławę przysięgłych Nowego Jorku o fałszowanie dokumentacji związanej z płatnościami dokonanymi na rzecz gwiazdy filmów porno – Stormy Daniels. Zdaniem mediów, prawnicy byłego prezydenta USA mieli zapłacić kobiecie za milczenie w sprawie domniemanego romansu jeszcze przed wyborami 2016. Aktorka chciała wówczas sprzedać swoją historię prasie, ale otoczenie Trumpa ponoć ją uciszyło.

Trump skomentował to słowami: “To atak na kraj, jakiego dotychczas nigdy nie widziano. To jak ciągły atak na nasze niegdyś wolne i uczciwe wybory. USA są teraz krajem trzeciego świata, krajem w stanie poważnego rozkładu. To takie smutne”.

Choć Trump najprawdopodobniej jest marionetką kontrolowanej opozycji, trudno się z tymi słowami nie zgodzić. USA znajdują się już w trzeciej fazie rozpadu według schematu niszczenia państwa opisanego przez Jurija Bezmienova, byłego agenta KGB. Zdaniem kilku międzynarodowych organizacji zajmujących się badaniem uczciwości wyborów demokratycznych Stany Zjednoczone wypadają gorzej nawet od Meksyku, który znajdował się zawsze w niechlubnej czołówce.

Nawet jeśli romans Trumpa z Daniels rzeczywiście miał miejsce (oraz jego późniejsze tuszowanie), dość osobliwe wydaje się ściganie za sprawę wydawałoby się osobistą i stanowiącą rodzaj umowy między dwojgiem dorosłych ludzi. W przyszłym roku w USA odbędą się wybory prezydenckie. Trudno więc nie odczytywać tego typu rzeczy jak powolnego wkraczania w kampanię wyborczą. Poza sprawą domniemanego romansu Donaldowi Trumpowi postawiono też trzydzieści zarzutów dotyczących rozliczeń podatkowych oraz szereg oskarżeń w sprawie szturmu jego zwolenników na Kapitol po przegranych i (najprawdopodobniej) ukradzionych wyborach prezydenckich 2020.