typex.info

NWO

Projekt Ukraina nie wypalił

Reading Time: 2 minutes Dlatego potrzebują nowej wojny.

12/10/23 2 min

Projekt Ukraina nie wypalił

Reading Time: 2 minutes

Cieszący się międzynarodową sławą ekspert geopolityczny i dziennikarz, Pepe Escobar, oferuje jasne spojrzenie na porażkę projektu ukraińskiego i nienasycone pragnienie globalistycznych władców jednobiegunowego Zachodu rozpętania nowej wojny w Azji Zachodniej pod przykrywką “wojny z terroryzmem”.

Escobar dostrzega tu dwa główne powody:

1. Bibi (Benjamin Netanyahu) pokazujący w ONZ swoją mapę “Nowego Bliskiego Wschodu” całkowicie wymazującą Palestynę.

2. Seryjne prowokacje wobec Al-Aksy (świętego meczetu w Jerozolimie), w tym szturm setek izraelskich osadników. Al-Aksa jest ostateczną czerwoną linią dla Palestyńczyków, dla świata arabskiego i dla ziem islamu. Ale chodzi o wiele więcej. Oczywistym potwierdzeniem jest izraelska retoryka Pearl Harbor. Każdy wie, co to oznacza.

Projekt Ukraina upadł. Tak więc Władcy Wszechświata potrzebują nowej wojny (“z terroryzmem”), aby podpalić Azję Zachodnią. Pokojowa Azja Zachodnia oznacza odbudowę Syrii, przebudowę Iraku i Libanu, Iran i Arabię Saudyjską jako część BRICS 11 oraz szanowane i obejmujące całą Azję Zachodnią strategiczne partnerstwo Rosji i Chin.

Północny Szlak Morski już działa, bezpośrednio podważając znaczenie Kanału Sueskiego. Jednym z kluczowych tematów omawianych w Valdai Discussion Club na najwyższym szczeblu było odejście od dolara. Wszystko to jest przekleństwem dla powszechnie podejrzanych. Zaskoczenie Mossadu i IDF-u (Sił Obronnych Izraela) to dziecinna fantazja. Dobrze wiedzieli, co nadchodzi. Teraz pytanie brzmi, czy nadciągnie Hezbollah.

źródło:
https://babylonianempire.wordpress.com/

Przez ostatnie cztery lata tresowane było posłuszeństwo oraz jedność wobec wroga. Najpierw wrogiem był wirus, potem Rosja, a teraz Palestyna. 14 kwietnia 2023 roku pisałem:

Wyraźnie widać, że coś się zmienia. Dotychczasowa hegemonia Stanów Zjednoczonych powoli się kończy. Świat jutra nie będzie już tak bardzo jednowymiarowy, będzie bardziej podzielony na część zachodnią i wschodnią. Zamiast jednego rozgrywającego, będzie ich kilku. Dolar załamał się w 2008 roku i jest utrzymywany sztucznie prymitywnym dodrukiem.

Niebezpieczeństwo sytuacji polega jednak na tym, że im słabsze będą USA, tym bardziej nieprzewidywalne i niebezpieczne się staną, zgodnie z zasadą “tonący brzytwy się chwyta”. W niedalekiej przyszłości należy się zatem spodziewać kolejnych zamachów, wojen i bankructw bankowych.