typex.info

NWO

USS Nitze a trzęsienie ziemi w Turcji

Reading Time: 2 minutes Kolejna przesłanka wskazująca na zamach.

1/03/23 2 min

USS Nitze a trzęsienie ziemi w Turcji

Reading Time: 2 minutes

Niedawno pisałem o tym, że trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii mogło być wywołane sztucznie. Teraz pojawiła się kolejna okoliczność wskazująca właśnie na takie rozwiązanie. Przeanalizujmy kolejność zdarzeń.

28 stycznia zachodnie ambasady wysłały do swoich obywateli ostrzeżenia o możliwym ataku terrorystycznym. 1 i 2 lutego zamknięte zostają ambasady USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Danii, Holandii, Szwajcarii, Szwecji i Belgii.

System HAARP na pokładzie niszczyciela USS Nitze

3 lutego do portu w Stambule wpływa amerykański niszczyciel USS Nitze wyposażony w system HAARP, a holenderski “geolog”, Frank Hoogerbeets, “przepowiada” trzęsienie ziemi w południowo-środkowej Turcji, Jordanii, Syrii lub Libanie.

Tego samego dnia turecki minister spraw wewnętrznych Suleyman Soylu podejmuje werbalny atak na ambasadora USA w swoim kraju, mówiąc: “Trzymaj swoje brudne łapy z dala od Turcji. Wyrażam się bardzo jasno. Wiem bardzo dobrze, co zrobiłeś. Wiem, że chciałbyś wywołać konflikt w Turcji. Zabieraj swoją uśmiechniętą gębę z Turcji”.

Bardzo dziwna chmura tuż przed trzęsieniem ziemi w Turcji

5 i 6 lutego następują trzęsienia ziemi z epicentrum na tym samym uskoku tektonicznym, co Stambuł. Jak często potężne trzęsienia ziemi występują w odstępie sześciu godzin? Pojawienie się amerykańskiego okrętu wojennego wyposażonego w broń tektoniczną HAARP oraz niewytłumaczalne eksplozje tuż po trzęsieniach ziemi rzucają zupełnie nowe światło na niedawną tragedię w Turcji i Syrii. Poniższy materiał pozwoli Ci nieco przybliżyć temat:

źródło:
https://babylonianempire.wordpress.com/