typex.info

SYSTEM

Globalny Monolit

Reading Time: < 1 minute Kolejny dokument, który trzeba znać.

22/02/23 < 1 min

Globalny Monolit

Reading Time: < 1 minute

Jeśli kogoś zaskoczyła dołączona do tego wpisu grafika poglądowa, śpieszę z wyjaśnieniem. Zanim zostanę uznany za potencjalnego antysemitę, niech każdy obejrzy podlinkowany materiał filmowy. Pozwoli zrozumieć, że tak zwany antysemityzm to nic innego jak gigantyczny mechanizm wpływu i kontroli, który opanował granie kartą ofiary do perfekcji. I od lat wykorzystuje się go do panowania nad światem. Nieprzypadkowo istnieje takie staropolskie przysłowie: “Diabeł w ornat się przebrał i ogonem na mszę dzwoni”. Odnoszę wrażenie, że ma ono tutaj dość wyraźną konotację.

Żeby była jasność – wszystkie izmy ideologiczne są mi obce. Od zawsze swoją postawą życiową udowadniałem, że wszelkie przejawy autentycznego rasizmu, antysemityzmu, ksenofobii czy homofobii są dla mnie wstrętne. Jestem głęboko przekonany, że dla pozostałych członków zespołu typex.info również. Przewrotność i chytrość systemu polega jednak na tym, że odkrywanie prawdy wymaga czasem złamania tabu, które w kłamliwym świecie uchodzi za świętość, choć ze świętością nic wspólnego nie ma.

Gorąco zachęcam do obejrzenia pierwszej części filmu. Dokument, o którym piszę, znajdziesz w tym miejscu. Kolejne części w przygotowaniu. Przy okazji polecam inne materiały ze strony https://www.juzczas.com/.