typex.info

OPINIE

Teatrzyk marionetek i wojna na zamówienie

Reading Time: < 1 minute Kto pociąga za sznurki?

3/01/23 < 1 min

Teatrzyk marionetek i wojna na zamówienie

Reading Time: < 1 minute

Bardzo trafny komentarz z kanału Magister Zwyczajny o tak zwanej wojnie Rosji z Ukrainą, która nie jest prawdziwą wojną tylko kolejnym spektaklem, za którym kryją się zupełnie inne sprawy niż to, o czym mówi telewizornia. Tu nie ma podziału na dobrych i złych, oni wszyscy są źli do szpiku kości. Dla nich życie własnych obywateli kompletnie się nie liczy, realizują wytyczne płynące z banków centralnych, a media piorą ludziom mózgi, by społeczeństwo zaakceptowało uzasadnienie ich zbrodni.

Celem jest dalsze resetowanie świata w ramach przyspieszania upadku dotychczasowego systemu finansowego, który dogorywa. Celem jest przesiedlenie niechcianej ludności ukraińskiej w województwach wschodnich w związku z budowaniem Nowej Jerozolimy. Celem jest również zarobienie setek miliardów dolarów przez koncerny zbrojeniowe i naftowe, które po Big Pharmie mają teraz swoje pięć minut.

Czy nie widzisz, że tzw. przywódcy narodowi permanentnie zmieniają zdanie i żonglują światopoglądem w zależności od rozkazów płynących z góry? Czy naprawdę wierzysz, że to właśnie oni są decyzyjni, że właśnie oni stoją za sterami tego okrętu? Wyłącz telewizor, włącz myślenie.